Facebook'ta Paylaş
Cleopatra Stratan 2002 yılında Moldovya'da dünyaya geldi.Babası Pavel Stratan ünlü Moldovalı şarkıcıdır, şuanda Romanya'da çalışmalarını sürdürmektedir.Cleopatra'nın yeteneği bir kazayla anlaşıldı.Babasıyla bir kayıt oturumunda iken, o eline bir mikrofon aldı ve onunla birlikte şarkı söylemeye başladı.Bunu gören babası Pavel kızına bir şarkı kaydetmeye karar verdi.İlk şarkısı "Ghita" Cleopatra'nın ilk şarkısı oldu.
Daha sonra bu single Doğu Avrupa'da hit oldu. Daha sonrasında Cleopatra Stratan babası Pavel Stratan ile 3 yaşındayken "La Varsta 3 Ani" adında bir albüm çıkardı.Albüm Romanya'da satış rekorları kırarak o yılın en fazla satan albümü oldu.Daha sonrasında albümden üç parçaya videoclip çekildi.Ve Cleopatra Stratan bu yeteneği sayesinde MTV ' den müzik ödülü aldı
Bununla beraber Guinness Rekorlar Kitabı'na en küçük sanatçı olarak adını yazdırdı.Daha sonrasında 5 yaşında "La Varsta 5 Ani" albümünü çıkardı.Yine albüm çok tutuldu.Ve son olarak "Colinde Magice" albümünü de tamamlayan Stratan bu albümü de piyasaya sundu.

Maalesef TÜRKİYE'de satışı yapılmayan bu albümler Amerika, Kanada,Japonya ve tüm Avrupa'da büyük yankılar uyandırdı.Son olarak Cleopatra 2010 yılı yıl başı gecesi Romanya'nın başkenti Bükreş'te canlı bir performans ile yeni yıl şarkılarını tanıttı.Ve sanatçıya ait onlarca canlı konser, reklam ve oyuncak projeleri de hayata geçirildi.Şuanda babası ile Amerika'nın New Jersey eyaletinde yeni albümlerini çıkartmaya hazırlanıyorlar.
Cleopatra Stratan, was born in Moldova, in December of 2002. She is the daughter of Pavel Stratan, a popular Moldovian singer, who is currently active in Romania. Cleopatra's talent was discovered accidently. While at a recording session with his father, she grabbed a microphone and started to sing along with him.
At that point, being astonished by his daughter's singing, Pavel Stratan, decided to record a song for her. The song, entitled "Ghita," cleopatra's debut single became a smashing hit in parts of Eastern Europe. Soon, her debut album "La virsta de trei ani" was released (summer of 2006).
Cleopatra Stratan is considered the youngest singer to ever record an album, and put on a live show (see more on the live show, in one of the youtube videos on this profile).

Soon, her debut album "La virsta de 3 ani" will be released in Canada and the US. Cleopatra seems to be a prodigy, as at the age of 3, not only could she sing, but she could read and write very well.
Cleopatra Stratan a fost nascuta la Republica Moldova, la Chisinau, in Decembrie anului 2002. Este fiica al cintaretului moldovenesc Pavel Stratan, care la curind lucreaza in Romania. Talentul Cleopatrii a fost descoperit pe ne-asteptate. In timpul ce tatal ei inregistra o melodie din creatia lui la studiou, micuta fata la luat din mini microfonul si a inceput sa cinte si ia. La acel moment, fiind socat de toate ce se petrecea, Stratan a decis sa scrie o melodie special pentru fiica lui. Asa a aparut piesa 'Ghita," care mai tirziu a devinit parte din primul album al Cleopatrei "La Virsta de 3 Ani." Pina atunci, piesa deja a devinit un hit mare in Europa. Albumul a fost lansat in vara anului 2006. Cleopatra Stratan este considerata cel mai tinar cintaret din lume, care sia scris un album de debut, si deja a facut un concert live. La virsta, ia deja poate sa citeasca si sa scrie bine. Degraba, albumul "La Virsta De 3 Ani," va fi relansat in SUA si Canada.

Cleopatra Stratan- Vino, Te Astept (karaoke) - More free videos are here

FurryTalk #6 v090-521 Te-am Intalnit
Yükleyen JulesNoise. - DiÄ�er hayvan videolarına göz atın.
c
Her hakkı saklıdır © site design geridonusumcu 2010
Free Web Hosting